A'dan Z'ye Web Programlama Eğitimi

  • Toplam Süre16 Saat
  • Başlangıç Tarihi15.03.2021
  • Sona Erme Tarihi30.03.2021
  • Kontenjan20 KİŞİ

A'dan Z'ye Web Programlama Eğitimi

Merhabalar,

Bu kurs ile her yönü ile web programcılığını ele alacağız. Kurs kaydı esnasında herhangi bir programlama dili bilmenize yada program yazmış olmanıza gerek yoktur. Kurs hiç  bilmeyen birinden kurs sonunda bir “Web Programcısı” yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurs esnasında kullanılacak araçlar detaylı bir şekilde anlatılacaktır. 

Kurs İçeriği

Kursumuz dört ana başlık altında gerçekleştirilecektir. Öncelikli hedef Algoritma ve Akış Şemalarını öğretip programlama mantığı kazandırmaktır sonrasında web programlamaya giriş konusu ile web dünyasında neler yapabileceğimizi bolca örnek ve kurs sonunda bitmiş ürün olarak edinmiş olacaksınız. Lokal ve Uzak sunucu ile sunucu kavramlarını yayın nedir kullanıcı yönetimi nedir gibi konuları ele alarak başarılı ve güvenli sunucu işlemleri yapacağız.

  1. 1-  Algoritma Temelleri
  2. 2- Web Programlamaya Giriş
  3. 3- Lokal ve Uzak Sunucu
  4. 4- Web Güvenliği

Kurs Saatleri

15.03.2021 - 30.03.2021 Tarihleri arasında

Cumartesi ve Pazar günleri 4 Saatlik dersler halinde toplam 16 saat olarak işlenecektir.

 

Zaman Çizelgesi

Zaman çizelgesi eklenmemiş.


Eğitmen Hakkında
Anıl Emre DURAK

Merhabalar,

2010 yılından beri profesyonel anlamda çalışmalar yapmaktayım. Web Programlama , Makine Öğrenmesi, IOT, M2M, Gömülü Sistemler vb. gibi konularda Ar-Ge Mühendisi olarak hizmet vermekteyim. Yaklaşık bir yıldır da hem toplu halde sınıflarda hem de birebir özel dersler vermekteyim. Önce insan ve doğru eğitim anlayışı ile kendi eğitim sürecimde yaşadığım sorunları sizler yaşamadan hedefe doğru ilerlemek isterseniz sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarım.

Saygılarımla. 

Yorumlar

0.00
0 yorum üzerinden hesaplandı
5 yıldız
4 yıldız
3 yıldız
2 yıldız
1 yıldız