CAD Genel Eğitim

  • Toplam Süre1 Saat
  • DilTürkçe
  • KategoriMühendislik Bilimleri

CAD Genel Eğitim

AutoCAD, Fusion 360 ve Diğer CAD yazılımı üzerinde tercih edeceğiniz bir konu üzerinden 1 saatlik (Esnetilebilir) eğitimdir. 

AutoCAD, Fusion 360 ve Diğer CAD yazılımı hakkında merak ettiğiniz bir konu üzerinde eğitim talep edebilirsiniz.

Genel olarak Nasıl Yapılır? eğitimini bu link üzerinden satın alabilirsiniz.


Eğitmen Hakkında
Tuncay BAKKAL

1982 Istanbul doğumluyum. Mesleki eğitimimi İstanbul'un köklü okullarından biri olan Haydarpaşa End. Mes. Lisesi Makine Ressamlığı bölümünde tamamladım. Staj dönemi sonrası Plastik Enjeksiyon Kalıpları imal eden bir firmada Teknik Ressam olarak çalıştım. Sonrasında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksek Okulu Makine-Resim-Konstrüksiyon bölümünde teknik eğitimimi tamamladım. Sonrasında ise depo ve istifleme araçları imalatı yapan bir firmada teknik ressam ve üretim yöneticisi olarak görev aldım. Askerlik hizmeti sonrası kumlama makineleri imalatı yapan bir firmada teknik ressam ve imalat yöneticisi olarak çalıştım. 2006 yılından itibaren otomotiv sektöründe üretim yapan bir firmada tasarım ve kalite alanında orta düzey yöneticisi olarak çalışmaya başladım. Bu esnada Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Istanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümlerinde eğtimimi tamamladım. Halen otomotiv sektöründe CAD ürünleri ile tasarım çalışmaları yapmaktayım. Aynı zamanda iso 9001, TS 16949 ve 14001 konularında da görevler almaktayım.

Piyasada yayınlanmakta olan ve hazırlığı devam eden bir çok kitap ve yayın çalışmalarıma devam ediyorum. Perakende satış hizmetim yoktur. Ürünlerimi ilgili yayıncı firmalar üzerinden temin edebilirsiniz.

Autodesk Expert Elite / Autodesk Certified Professional : AutoCAD - TuncayBAKKAL

Yorumlar

0.00
0 yorum üzerinden hesaplandı
5 yıldız
4 yıldız
3 yıldız
2 yıldız
1 yıldız