Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Coucle.com internet sitesine girmeniz veya Coucle.com sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebepler nedeniyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ sorumlu değildir. MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Markanın, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen iletişim bilgilerini; pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Coucle.com’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, silinme, kayıp, işlemin veya bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Coucle markası, www.Coucle.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm verilerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır Coucle markası Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ adına tescillidir. İnternet sitesinde bulunan hiçbir veri; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından Coucle.com hesabının gerek MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ, gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ’nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ, Coucle.com da bulunan kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir.

SSL güvenlik protokolleri sayesinde sizin ve bankanız arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmakta böylelikle bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi durumunda çözülebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenmektedir. Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler Coucle.com’dan tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve bankanız tarafından sorgulanır. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında ne Coucle.com ne de bir başka 3. kişi tarafından bu bilgilere ulaşılması mümkün değildir. Kredi kartının ilgili banka tarafından kullanılabilirliği onaylanır ise alışverişe devam edilebilir. Coucle.com altyapısından tamamen bağımsız işleyen ödeme sürecinden kaynaklı maddi zararlardan Coucle.com'un herhangi bir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

MERT SARICA ŞAHIS ŞİRKETİ, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Coucle.com üzerinden aldığınız kurs ve/veya özel ders hizmetinin bedeli eğitmene hemen aktarılmaz. Coucle eğitmen ödemelerini kurs ve/veya özel ders bitiş tarihinden bir hafta sonra eğitmene yapmaktadır.

Aldığınız kurs ve/veya özel dersi, ancak henüz gerçekleşmemiş ve gerçekleşmesine 24 saatten daha uzun bir süre kalmış ise bedelsiz olarak iptal edebilirsiniz. Bedelsiz iptal başka hiçbir şartla mümkün değildir. İptal talebinizi [email protected] adresine mail atarak belirtmeniz yeterlidir.

Randevunun tekrar edilmesi yahut doğrudan para iadesi talepleri; ancak kurs ve/veya özel dersin, anlaşılan tarih ve saatte eğitmenin kusurlu davranışından dolayı gerçekleşmemesi durumunda karşılanır.  Para iadesi ve yeni saat belirleme talepleri için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir. Konuyla alakalı eğitmenle yapılacak görüşme neticesinde ve Coucle.com'un yapacağı değerlendirmenin akabinde, randevu tekrarı yahut kredi kartınıza ödenmiş tutarın eksiksiz iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Aldığınız kurs ve/veya özel dersten memnun kalmamanız durumunda eğitmenlerimizle memnuniyetsizliğinizin detaylarını paylaşmanız gerekmektedir. Gerekli incelemeler sonucunda haklı bulunmanız durumunda para iadesi gerçekleştirilecektir. İnceleme kapsamında ilgili dersin eğitmeninin de bilgi ve düşüncelerine başvurulacağından bu süreç 2-3 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Coucle’da bir hizmet satın aldığınızda ödediğiniz tutar eğitmene anında aktarılmak yerine önce Coucle’un havuz hesabına aktarılır ve işin tamamlanması beklenir.

Kurs ve/veya özel dersin tamamlanması sonrasında havuz hesabına aktarılan ücretten %17 Coucle.com ve %8 KDV hizmet bedeli kesilerek eğitmenin hesabına kalan tutar (%75) aktarılır.

-