SSS

SSS

Coucle'da kurs ya da özel ders satın alımları güvenilir midir?

Sistemde banka kartı veya kredi kartı bilgileriniz SHA-256 bit SSL şifrelemesi ile iyzico ödeme sistemi kullanılarak yapılmakta olup son derece güvenli bir şekilde kurs ya da özel derslerinizi satın alabilirsiniz.

Coucle'da eğitmenlerle nasıl iletişime geçilebilir?

Almayı düşündüğünüz kurs veya özel ders için ilgili dersin içerisinde Mesaj At butonuna tıklanarak o dersin eğitmenine arzu ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Coucle'da memnun olmadığınız kurs veya özel ders için iade işlemleri nasıl olmaktadır?

Bir kurs veya özel dersten memnun olmadığınız takdirde [email protected] adresine iade için talepte bulunabilirsiniz.

Coucle'da nasıl eğitmen olunur?

Sisteme kayıt olunduktan sonra Eğitmen Ol butonuna tıklanarak ve ilgili formu doldurarak çok kolay bir şekilde eğitmen olabilirsiniz.

Kurs ya da özel ders nasıl oluşturabilirim?

Eğitmen olduktan sonra Eğitmen Paneli'nden Kurslarım ya da Özel Derslerim sekmesi altından Yeni Ekle butonuna tıklayarak çok kısa bir sürede kurs ya da özel ders oluşturabilirsiniz.

Eğitmen olarak ödemelerim nasıl yapılmaktadır?

Kurs ya da özel ders sorunsuz bir şekilde tamamlandıktan sonra 5 (beş) iş günü içerisinde ödemeniz belirtmiş olduğunuz IBAN hesabına aktarımı yapılacaktır.

Oluşturduğum kurs ya da özel derslerden Coucle ne kadar komisyon almaktadır?

Kurs ya da özel dersin tamamlanması sonrasında havuz hesabına aktarılan ücretten %17 Coucle.com ve %8 KDV hizmet bedeli kesilerek eğitmenin hesabına kalan tutar (%75) aktarılır.

Eğitmen olarak açtığım kursun kontenjanı kaç kişi olabilir?

Sistem olarak 20 kişiye sorunsuz destek vermektedir.

Özel dersin eğitim saatleri nasıl ayarlanmaktadır?

Eğitmen Paneli'nden Özel Derslerim sekmesine tıklanır, sonra sarı renkli Eğitim Saatleri ikonuna tıklanarak eğitim saatlerini düzenleyebilirsiniz.

Oluşturan kurs ya da özel dersime nasıl fotoğraf veya video ekleyebilirim?

Eğitmen Paneli'nden Özel Derslerim sekmesine tıklanır, sonra yeşil renkli Öne Çıkan Yönetimi ikonuna tıklanarak fotoğraf veya videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Tüm soru ve önerileriniz için [email protected] e-posta hesabımızdan, sosyal medya hesaplarımızdan ya da sayfanın en altında bulunan İletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

-